Jednostki pomocnicze - sołectwa

Data publikacji 18.05.2017

Sołectwa na lata 2015 - 2019

BUCZE z osadą CZERŃCZYCE

Sołtys – CZESŁAW DZIAŁO

Rada Sołecka – Maria Hajtko, Kazimierz Krauze, Marianna Malinowska, Krystyna Sejdlitz, Regina Wilaszek, Henryk Woźniak 

Komisja Rewizyjna – Konrad Szulczyński, Danuta Piasceka i Maria Linka

 

DUŻA WÓLKA z przysiółkiem BIEŃKÓW

Sołtys – ANNA BAGROWSKA

Rada Sołecka – Zenon Marszał, Maria Paterka, Małgorzata Płomińska, Henryk Stemasiński, Bożena Timoftiewicz

Komisja Rewizyjna – Zbigniew Paterka, Edward Krygiel i Małgorzata Ryk

 

GRĘBOCICE

Sołtys – MAREK PIENIĄŻEK

Rada Sołecka –  Zbigniew Buczek, Hanna Dębska, Andrzej Głowacki, Ewa Gola, Krystyna Kolman, Bogdan Miąsik, Danuta Wolak

Komisja Rewizyjna – Irena Katarzyna Pietrzak, Janina Warzybok i Janina Drzazga

 

GRODOWIEC

Sołtys – MYŚLIŃSKA MAGDALENA

Rada Sołecka – Mieczysław Gręda, Kamila Pachurka, Łukasz Tesarski

Komisja Rewizyjna – Alicja Winniczuk, Marek Gręda, Anna Szocik

 

GRODZISZCZE

Sołtys – HELENA STANIUKIEWICZ

Rada Sołecka – Bogdan Piotr, Dębska Urszula, Szocik Paweł

Komisja Rewizyjna – Alfreda Szocik, Zbigniew Waldera, Tomasz Stankiewicz 

 

KRZYDŁOWICE z osadą PROSZÓWEK

Sołtys – AGNIESZKA GOŹDZIEJEWSKA

Rada Sołecka – Ludwik Lechwar, Anna Pakiet, Teresa Stępień i Paweł Surma

Komisja Rewizyjna – Edward Buszta, Krzysztof Zaburski, Jan Lechwar, Roman Mazurkiewicz

 

KWIELICE

Sołtys – IRENEUSZ FRĄTCZAK

Rada Sołecka – Mirosław Prus, Marek Giwerski, Kamila Frątczak, Marek Fijałkowski, Zbigniew Kamiński, Krzysztof Kamiński, Dorota Dudek

Komisja Rewizyjna – Edward Kamiński, Małgorzata Frankowska, Magdalena Kamińska.

 

OBISZÓW

Sołtys – JERZY SOKOLSKI

Rada Sołecka – Kamila Trzcińska, Anna Jasińska i Bernard Wdowczyk 

Komisja Rewizyjna – Kazimierz Wiertelak, Daria Olszak i Rafał Jasiński

 

OGORZELEC

Sołtys – IRENA PIETRAKOWSKA

Rada Sołecka – Krzysztof Koliński, Czesław Dryja, Robert Ciosek

Komisja Rewizyjna – Dominik Sawicki, Edyta Gretka, Dawid Sobczak

 

PROSZYCE

Sołtys – IWONA GIL

Rada Sołecka – Barbara Adamiec, Grażyna Matukiewicz, Dorota Śpiak

Komisja Rewizyjna – Damian Śpiak, Michał Matukiewicz, Angelika Miernik

 

RETKÓW

Sołtys –BOŻENA CZAJKOWSKA

Rada Sołecka – Mirosław Dembek, Roman Dobrowolski, Grażyna Grzesiak,  Mariusz Kozieł, Alojzy Krysiak, Adam Lewicki, Joanna Wojtaszek

Komisja Rewizyjna – Agnieszka Gerałtowska, Maria Jaskuła, Monika Jaskuła -  Kozieł

 

RZECZYCA

Sołtys –TADEUSZ PIERZCHALSKI

Rada Sołecka – Joanna Barnaś, Zenon Kaleta, Stanisław Kowal, Artur Pierzchalski, Elżbieta Szczepańska, Krzysztof Wójcik, Maciej Wróblewski

Komisja Rewizyjna – Bogusław Barnaś, Zdzisław Tryzno, Henryk Bartkiewicz

 

STARA RZEKA

Sołtys – JERZY KOŁA

Rada Sołecka – Kacała Grzegorz, Kozal Krystyna, Kujawiak Czesław, Leszczyński Robert, Łoś Andrzej, Marcinowski Andrzej, Przybyciel Piot

Komisja Rewizyjna – Agnieszka Kacała, Wiesława Leszczyńska, Marek Araszkiewicz

 

SZYMOCIN

Sołtys – SYLWIA SŁOWIK

Rada Sołecka – Anna Kula, Mariusz Kula, Barbara Czyż, Urszula Kucharska, Witold Ziółek, Roman Ławniczak, Anna Góralczyk 

Komisja Rewizyjna – Ewa Marcinowska, Marcin Macek, Mariusz Kasprzak

 

TRZĘSÓW

Sołtys – CZESŁAW ŻUKIEL

Rada Sołecka –Joanna Michalak, Joanna Myśliwiec, Wiktor Stańczyk 

Komisja Rewizyjna – Irena Osuch, Krystyna Śpiak i Jacek Chmiel

 

WILCZYN z osadą ŚWININO

Sołtys – EWA LADA

Rada Sołecka – Renata Jagieło, Andżelika Łyskawka, Anna Włodarczyk i Halina Prokop 

Komisja Rewizyjna – Lucyna Kaster, Katarzyna Auguścik i Wojciech Brygier

 

ŻABICE

Sołtys – GRZEGORZ PAWLUK

Rada Sołecka - Małgorzata Białka, Danuta Jaworska, Dawid Koladyński, Jerzy Mosoń, Włodzimierz Skrypak, Beata Tomczak – Chrzan, Sylwia Warian

Komisja Rewizyjna – Justyna Franas, Monika Lichodziejewska, Barbara Siemieniecka

Data publikacji 18.05.2017

Data modyfikacji 16.11.2017
Rejestr zmian
Autor:

Osoba publikująca: Izabela Wójcik
Referat organizacyjny

Statystyka strony: 338 wizyt