Jednostki pomocnicze - sołectwa

Data publikacji 18.05.2017

Sołectwa na lata 2019 - 2023

BUCZE z osadą CZERŃCZYCE

Sołtys – CZESŁAW DZIAŁO

Rada Sołecka – Cebulska Alicja, Malinowska Maria, Szulczyński Mariusz

Komisja Rewizyjna –  Anetta Szulczyńska, Wilaszek Regina, Działo Alicja

 

DUŻA WÓLKA z przysiółkiem BIEŃKÓW

Sołtys – ANNA BAGROWSKA

Rada Sołecka – Marszał Zenon, Paterka Maria, Płomińska Małgorzata, Stelmasiński Henryk, Spychaj Beata

Komisja Rewizyjna – Skraburski Piotr, Łuczak Monika, Krywier Edward

 

GRĘBOCICE

Sołtys – MAREK PIENIĄŻEK

Rada Sołecka –  Miąsik Bogdan, Dębska Hanna, Głowacki Andrzej, Ewa Gola, Kolman Krystyna, Wolak Danuta, Buczek Zbigniew

Komisja Rewizyjna – Janina Warzybok, Pietrzak Irena, Drzazga Janina

 

GRODOWIEC

Sołtys – MYŚLIŃSKA MAGDALENA

Rada Sołecka – Pakiet Magdalena, Tesarski Łukasz, Prochownik Marcin, Szuksztul Ewa, Kurowski Tomasz

Komisja Rewizyjna – Mul Izabela, Pakiet Tomasz, Wieczorek Monika

 

GRODZISZCZE

Sołtys – HELENA STANIUKIEWICZ

Rada Sołecka – Dębska Urszula, Bogdan Piotr, Waldera Halina, Szocik Paweł, Buczek Danuta

Komisja Rewizyjna – Waldera Zbigniew, Dębski Daniel, Buczek Krzysztof

 

KRZYDŁOWICE z osadą PROSZÓWEK

Sołtys – ANDRZEJ MAMCZURA

Rada Sołecka – Galus Dariusz, Kozak Zenon, Prucnal Rafał

Komisja Rewizyjna – Kiczak Grzegorz, Mazurkiewicz Roman, Zaburski Krzysztof

 

KWIELICE

Sołtys – IRENEUSZ FRĄTCZAK

Rada Sołecka – Kozal Ireneusz, Fijałkowski Marek, Świtajło Sławomir, Giwerski Marek, Prus Mirosław, Mierzwiak Dorota, Kustosz Katarzyna

Komisja Rewizyjna – Frankowska Małgorzata, Kamińska Magdalena, Gil Krzysztof

 

OBISZÓW

Sołtys – JERZY SOKOLSKI

Rada Sołecka – Grzelak Urszula, Wdowczyk Bernard, Jasińska Anna, Sokolska Malwina, Sokolska Marta

Komisja Rewizyjna – Wiertelak Kazimierz, Wioletta Grębska, Grzelak Krzysztof

 

OGORZELEC

Sołtys – IRENA PIETRAKOWSKA

Rada Sołecka – Pietrakowski Paweł, Dryja Mateusz, Grzegorzak Danuta

Komisja Rewizyjna – Koliński Krzysztof, Skawiński Krzysztof, Dryja Czesław

 

PROSZYCE

Sołtys – IWONA GIL

Rada Sołecka – Matukiewicz Grażyna, Adamiec Barbara, Śpiak Dorota

Komisja Rewizyjna – Gil Mateusz, Miernik Angelika, Kowalska Krystyna

 

RETKÓW

Sołtys –BOŻENA CZAJKOWSKA

Rada Sołecka – Subzda-Bagińska Zofia, Jóźwiak Ewelina, Sobczyk Sławomir

Komisja Rewizyjna – Monika Szulczyńska, Elżbieta Jóźwiak, Ewa Połczyńska

 

RZECZYCA

Sołtys –TADEUSZ PIERZCHALSKI

Rada Sołecka – Kaleta Zenon, Grzomba Józef, Chrzan Stanisław, Rzeźnik Zdzisław, Woźniak Piotr

Komisja Rewizyjna – Mazur Piotr, Stanaszek Mariusz, Wójcik Arkadiusz

 

STARA RZEKA

Sołtys – JERZY KOŁA

Rada Sołecka – Kujawiak Czesław, Araszkiewicz Marek, Kucharska Izabela

Komisja Rewizyjna – Kucharska Aneta, Pardoła Agata, Pardoła Ilona

 

SZYMOCIN

Sołtys – SYLWIA SŁOWIK

Rada Sołecka – Góralczyk Anna, Kula Anna, Kula Mariusz, Kluska Małgorzata, Ławniczak Roman, Ziółek Witold, Macek Marcin

Komisja Rewizyjna – Kucharski Krzysztof, Marcinowska Ewa, Patoła Piotr

 

TRZĘSÓW

Sołtys – CZESŁAW ŻUKIEL

Rada Sołecka – Zuchmański Władysław, Bilska Agata, Kozak Ewelina

Komisja Rewizyjna – Osuch Irena, Urbańska Magdalena, Rogalska Małgorzata

 

WILCZYN z osadą ŚWININO

Sołtys – EWA LADA

Rada Sołecka – Smolak Wojciech, Kozal Ewa, Brygier Wojciech, Włodarczyk Anna

Komisja Rewizyjna – Anna Włodarczyk, Tondel Ewa, Zimirska Ewa

 

ŻABICE

Sołtys – MONIKA LICHODZIEJEWSKA

Rada Sołecka - Wolska Alina, Huda Izabela, Wasylko Katarzyna, Bury Ewelina

Komisja Rewizyjna – Siemieniecka Barbara, Jóźwiak Urszula, Wolska Hanna

Data publikacji 18.05.2017

Data modyfikacji 04.04.2019
Rejestr zmian
Autor :

Osoba publikująca: Izabela Wójcik
Referat organizacyjny

Statystyka strony: 1639 wizyt